Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała jako firma rodzinna w maju 1989 roku w Rawie Mazowieckiej. Od początku swojego istnienia firma zajmuje się wyposażeniem zakładów przemysłu spożywczego w artykuły pomocnicze do produkcji oraz sprzęt i środki do utrzymania higieny.

Obecnie firmaprowadzi aktywną działalność handlową w zakresie opakowań, higieny i budownictwa współpracując w tym zakresie z wieloma krajowymi i zagranicznymi producentami i dostarczając wyroby o najwyższej światowej jakości. Poza przemysłem spożywczym odbiorcami tych towarów są obiekty użyteczności publicznej, służba zdrowia, rolnictwo, hotele, gastronomia, przemysł elektroniczny, motoryzacyjny i inne. Firma oferuje również szereg innych artykułów, które swoim przeznaczeniem wykraczają poza wymienione branże.

Opakowania i wyposażenie magazynów:
Skrzynki, pojemniki, palety z tworzyw sztucznych, pojemniki izotermiczne, zbiorniki UN do transportu materiałów niebezpiecznych, wanny i palety ociekowe, maty i kratki podłogowe, skrzyniopalety i wywrotnice do nich, pojemniki specjalne, regały plastikowe, wózki pod pojemniki i inne.

Higiena i BHP:
Wyposażenie łazienek w dozowniki mydła, papier toaletowy, ręczniki toaletowe, płyny do dezynfekcji, nakładki na deski sedesowe, kremy do rąk i pasty do usuwania zabrudzeń przemysłowych, suszarki elektryczne do rąk i włosów. Obuwie robocze, lampy owadobójcze, siatki przeciwko owadom, szczotki, wycieraczki do obuwia i inny sprzęt do utrzymania czystości, sterylizatory do rąk.

Budownictwo:
Drzwi wahadłowe i kurtyny paskowe, napędy do bram ogrodzeniowych, bramy segmentowe, wanny do betonu, kratki trawnikowe, formy do próbek betonu, kraty i podłogi z żywic, wyposażenie łazienek.